0919 193 540 [email protected]

REFERENCIE

Po predošlej zlej skúsenosti s nemenovanou firmou nám bola odporučená Vaša. Neľutujem a každému odporúčam. Skvelý prístup a okná sú ako nové.
Elena Čižmárová

Neverila som, že servisom okien získam opäť komfort ako keď boli novo namontované. Hluk z cesty takmer nepočuť.
Iveta Szabová

Opravili ste neopraviteľné! Boli nám to pozrieť už dve firmy pred vami a povedali, že musíme vybúrať okno a dať nové. Ušetrili ste nám nemalé peniaze.
Peter, Krupina

Služby okenar.sk sme využili už viackrát. Vždy spokojnosť, rýchlosť a super ceny. Či už išlo o nastavenie okien v byte, výmenu rozbitého skla na okne, výber a založenie sieťok proti hmyzu alebo výmenu parapetných dosiek. Ochota a precíznosť bola samozrejmosť. V okenar.sk sme našli spoľahlivú firmu, ktorú určite oslovíme i vždy v budúcnosti. 
Margaréta, Banská Štiavnica

Nedal sa nám zatvoriť balkón, pán prišiel ešte v ten deň podvečer a opravil nám to. Boli sme spokojní tak sme si dohodli servis aj na ostatné okná. Odporúčam!
pani Joklová

Mám už 8 ročné žalúzie a pri umývaní sa mi odtrhol silón. Ani som nevedela, že sa to dá opraviť. V tom čase pán Király robil revízne kontroly vedľa vo vchode a suseda mi ho odporučila. Opravil mi to na počkanie.
pani Schmidtová

Dcéra sa mi vymkla v byte, hasiči rozbili balkónové okno aby sa dostali k nej dnu. Váš technik nám zatiaľ okno zalepil aby sme sa neporezali a dal vyrobiť nové sklo. Všetko prebehlo tak ako sľúbil a do týždňa sme mali sklo vymenené. Ďakujem.
pani Pavlíková

Už ste nám robili aj veľký servis s výmenou tesnenia . Okná sú teraz ako nové a vážime si, že keď potrebujeme akúkoľvek maličkosť ako napríklad roztrhnutý silón promptne nám to opravíte.
p. Michalská

Na začiatku sme boli prekvapení, že sa za revíznu kontrolu platí poplatok, keď to niektoré firmy robia zadarmo. Objednali sme si servis a na konci nám bol poplatok odrátaný z celkovej ceny. Ďakujeme za kvalitne odvedenú prácu.
Ing. Pop

Máte to fajn vyriešené, že technik, ktorý nám okná kontroloval ich aj prišiel opraviť. Nemusíme si do bytu púšťať ďalšiu cudziu osobu.
Dušan Ivanič

zachránených okien

namontovaných žalúzií a sietí proti hmyzu

spokojných zákazníkov

Ozvite sa nám

Telefón

0919 193 540

Ⓒ Juraj Király | Navrhol a vytvoril ALLTECH.SK s.r.o. | Zásady ochrany osobných údajov