0919 193 540 [email protected]

KONTAKT

M.A.C.O. – Montáž a centrovanie okien

Juraj Király
Štiavnické Bane 866
969 81  Štiavnické Bane

IČO : 50802020
DIČ : 107783263

Telefón

0919 193 540

Napíšte nám

15 + 1 =

NAJČASTEJŠIE OTÁZKY

Ako často je potrebný servis okien?

V prípade nových okien, ktoré boli správne osadené a následne nastavené je vhodné vykonať kontrolu po cca 5 rokoch. K starším oknám treba pristupovať individuálne. Je vhodné vykonať kontrolu každé dva roky a na základe toho technik určí interval servisu. Po vykonaní spomínaného servisu (v závislosti od vykonaných úkonov) sa interval údržby pohybuje v rozmedzí  5 až 8 rokov.

Správne nastavenie okien zabráni ich roseniu?

Správne nastavenie okien zabráni, aby sa rosný bod posúval smerom dnu do rámu, čím sa zníži prípadné rosenie, no nemusí ho úplne zastaviť. Rosenie je avšak závislé od viacerých faktorov , hlavne vlhkosť v domácnosti, druh okna, jeho stavebné osadenie a kombinácia so zateplením budovy, nesprávne vetranie interiéru.

Koľko je u vás čakacia doba na servis

Vždy to závisí od aktuálneho počtu zákaziek. Snažíme sa ale servisy a revízie vyriešiť do 48 hodín. V prípade havarijného stavu je možný aj náš expresný príchod a oprava.

Kde nájdem váš cenník?

Každý servis alebo montáž je úplne iná. Je preto nemožné vytvoriť jeden pevný cenník. Máme ale nastavené veľmi férové ceny a radi ponúkneme cenovú ponuku presne pre Vás. 

Ako dlho trvá servis okien?

Bežný odborný servis vykonávaný jedným technikom v trojizbovom byte, kde sa napr.  nachádza 8 okenných a 1 balkónové krídlo trvá približne 2-3 hodiny, tento čas sa spravidla nedá skrátiť, nakoľko je potrebné vykonať postupne všetky kroky údržby ako aj prípravu na ne.

zachránených okien

namontovaných žalúzií a sietí proti hmyzu

spokojných zákazníkov

Ozvite sa nám

Telefón

0919 193 540

Ⓒ Juraj Király | Navrhol a vytvoril ALLTECH.SK s.r.o. | Zásady ochrany osobných údajov